Rexroth – Çukurova Pompa

Rexroth – Çukurova Pompa

Rexroth, hidrolik, pneumatik ve elektrikli tahrik ve kontrol sistemleri, otomasyon çözümleri ve servisleri sunan global bir şirkettir. Şirket, 1795 yılında Almanya’da Robert Bosch tarafından kurulmuştur ve günümüzde dünya genelinde faaliyet göstermektedir.

Rexroth, hidrolik ve pneumatik sistemler, tahrik ve kontrol teknolojileri, mobil makineler, makine otomasyonu, sürdürülebilir enerji çözümleri ve diğer endüstriyel uygulamalar için çeşitli ürünler ve hizmetler sunar. Bu ürünler arasında hidrolik pompa ve motorlar, valfler, silindirler, lineer hareket sistemleri, elektrikli tahrikler ve kontrol sistemleri, endüstriyel robotlar, freze tezgahları, torna tezgahları, boru bükme makineleri, mobil hidrolik sistemler ve diğer çeşitli bileşenler bulunur.

Rexroth, müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmak için sürekli olarak Ar-Ge ve yenilik çalışmaları yapar. Şirketin teknolojik yenilikleri, enerji tasarrufu, daha yüksek verimlilik ve daha az maliyet ile sonuçlanır. Rexroth ayrıca, müşterilerine ürünlerin tasarımından montajına kadar tüm süreçlerde destek vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefler.

Rexroth, ayrıca bir dizi endüstriyel uygulama için özel olarak tasarlanmış otomasyon sistemleri sunar. Bu sistemler, otomotiv, gıda ve içecek, enerji, endüstriyel makine ve ekipmanlar, havacılık ve savunma, tarım, gemi yapımı ve diğer endüstriler için kullanılır. Rexroth’un otomasyon çözümleri, üretim süreçlerini optimize etmek, verimliliği artırmak, hata oranını azaltmak ve ürün kalitesini yükseltmek için tasarlanmıştır.

Rexroth’un müşteri hizmetleri de sektörde öncüdür. Şirket, müşterilerine teknik destek, eğitim, bakım ve onarım hizmetleri sunar. Rexroth’un müşteri hizmetleri, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için esnek ve çözüm odaklıdır.Rexroth, yüksek kaliteli hidrolik, pneumatik ve elektrikli tahrik teknolojileri sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta ve endüstriyel dünyada önemli bir rol oynamaktadır.

Rexroth Kullanım Alanları;

Rexroth’un kullanım alanları oldukça geniştir ve birçok sektörde kullanılır. Örneğin, fabrika otomasyonu, mobil makineler, tarım, inşaat, madencilik, enerji, denizcilik, havacılık ve otomotiv gibi endüstrilerde kullanılır. Rexroth, ayrıca diğer firmalarla işbirliği yaparak ortak projeler yürütmekte ve müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.

 

ANAHTAR KELİMELER;
DAĞITIM PLAKASI , VALF PLATE , VALF PLEYT, SALINCAK, SWASH PLATE, EĞİK PLAKA, POMPA, MOTOR, ANA POMPA, HİDROLİK POMPA, HİDROMOTOR, KULE DÖNÜŞ, ŞARJ POMPASI, PİLOT POMPA, ÇARK SETİ, SARI PLAKA, SARI KÜRE, PİSTON, SİLİNDİR, SEAL KİT, CYLINDER, KEÇE, SETİ, DİŞLİ POMPA, VALF, BOBİN, KONTROL REGÜLATÖRÜ, KONTROL VALFİ, KONTROL GÖVDESİ, HEMA, DANFOSS, PARKER, HİDROLİK , FLUTEK, FLUTEK KAWASAKİ , LİEBHERR, PUTZMEİSTER, BETON STAR, SCHWİNG, BETON POMPASI, BOM POMPASI, FAN POMPASI, YÜK TUTMA, VALFİ, BASINÇ AYAR VALFİ, FORE KAZIK, ATLAS COPCO, BETON DELME, EKSKAVATÖR GREYDER, DAEWOO, HYUNDAİ, HİTACHİ, TEKSTİL MAKİNALARI, ALÜMİNYUM, HURDA, HURDA MAKİNALARI, POLİP, POLİP MAKİNASI, HURDA KAPMA, CAT, CATERPİLLER, YÜRÜYÜS POMPASI, SİLİNDİR, DİREKSİYON POMPASI, P1, P2, P3, VOLVO, TÜNEL, TÜNEL AÇMA, GERİ DÖNÜŞÜM, İNŞAAT MAKİNELERİ, YÜKLEYİCİ, VİNÇ, VİNÇLER, PRES, HİDROLİK PRES, KUBATO, NEWHOLLAND, CASE, JCB ,HİDROMEK, HMK102S, DOZER, MANİTOU